Кав’ярні Львова

Кав’ярні Львова

Сьогодні, як і 150 років тому затишні львівські вулички манять ароматом свіжозмелених кавових зерен. Ця екскурсія для кавових гурманів та тих, хто хоче долучитись до когорти поціновувачів мистецтва кави.

Мода на каву прийшла у Львів ще у 18 столітті, і охопила спершу людей заможних, а потім і все суспільство. Каву подавали зранку у ліжко, смакували в цукернях, навіть приписували як ліки, і ніхто й не згадував, що колись її називали «напоєм диявола».

З приходом австріяків, кав’ярень у Львові все більшало, кавові традиції берегли та розвивали, а запарювання цього напою вважали справжнім мистецтвом. Екскурсія знайомить з найпопулярнішими і найстарішими кав’ярнями Львова. Кращі львівські кав’ярні відкриють свої двері для любителів кави. Тут, за горнятком запашної кави екскурсанти ще ближче познайомляться з кавовими традиціями Львова та історією кави на теренах всієї Галичини.

В затишних львівських кав’ярнях можна не лише скуштувати різні види кавових напоїв, але й придбати найбільш вподобані сорти кавових зерен. Так таємниці львівської кави залишаться з вами назавжди.

Для того, щоб замовити екскурсію, будь-ласка, напишіть до нас.

В заявці  просимо вказати Ваше ім’я, контактний номер телефону, кількість осіб, бажані дати і час проведення екскурсії.