Приватні апартаменти в центрі Львова

Всі апартаменти розташовані в будинку на пр. Свободи 1/3

Про апартаменти

Просп. Свободи, 1-3

У всіх а��артаментах є обладнані кухні, санвузли, кабельне телебачення та безпровідниковий інтернет

Гаряча вода є постійно.

Розрахунковий час – 12.00: виселення з апартаменту здійснює����ься до 12.00, поселення – з 13.00.

При бронюванні ����парт��менту н�� 7 днів та більше надається знижка.

Зміна білизни, рушників і прибирання здійснюються 1 раз в тиждень. Додаткове п��ибирання можливе за домовленістю.

Детально ознайомитись з кожним апартаментом можна тут.

Всі апартаменти розташовані в одному ��нікальному будинку на пр. Свободи 1/3,  детальніше про який Ви можете по��������������������������и����������ат���������������� нижче.

Опис

Кoл. Будинок ����едитно���� Земельного Товариства (зараз – житловий будинок з крамницями; 1809-1811; 1821-1822; 1893-1895 – часткова реконструкція, архіт. Я. Шульц; 1950-і рр. (надбудова четвертого поверху). Ампір. Будинок споруджено в центрі м��ста, на західній сторо��і пр��сп. Свободи, на куто����й ділянці. Бічни�� (південний) фасад виходить на вул. Коперника. Будівля – цегляна, тинькована, чотириповерхова, з черепичним схилим дахом, у плані – Г-подібна, з ����нутр��шнім под��ір’ям.

Історія

Розташований на розі вул. Коперника і просп. Свободи. Побудований в два етапи за проектом невідо��ого архітектора: в 1809-1811 зведено його лі��у частину (будинок №1 від ������л. Коперн��ка) т�� в 1821-1822 – пр��ву частину (будинок ���2). Спочатку б������ин��к належав торгов����-банківській ф��р��і „Й. Гауснер та В. Віоланд” (та�� звана кам’яниця Гауснера), а в 1845-1939 власником буд��нк�� стало „Кредитне тов��риство землевласників”. ��ідомо, що в 1853-1855 тут мешкав австрійський архикнязь Кароль Людвіґ, прибуття якого до ��ьвова відзначили фейєрверком та факельним походом по проспекту. Від його імені ��оходить давніша назва проспекту. В 1930-х в будинку проживав над кінотеатром „Палаци” гр. Войцєх Дідушицький. Наприкі����і 1940-х за пр��ектом архітектора М. Микули надбудований четвертий поверх.

Архітектур��

Фасади – симетричні. Розвинутий карниз, що виступає над третім по��ерхом, і смуга фр��зу над п����рш��м ділять їх площини на три гор��зо��таль��і яруси.

Го��овний фасад (з б��ку просп. Свободи) членується ��о вертикалі дв������ симетрично розм��щеними креповками �� колонними портиками, балко��ами (на другому поверсі) і пілястрами. В креповках влаштовано наскрізні проїзди, які забезпечують сполучення з внутрішнім подвір’ям.

Фасади прикрашені орнаме��таль��и��и та фігуративними барельєфними композиціями на теми грецької міфології (авто��ства Г. Вітвера і А. Шімзера). ��рямокутні вікна доп��внено профільованими обрамленнями, сандриками і фронт��на��и.

Внутрішнє планування – анфіладне (перший поверх), коридорно-секційне (верхні поверхи).

На ��дній розкрепованій частині зображено ��ел��єфи Г. Вітвера ���Амур та Психея” (д������ версії ����і��у), на другій поміщено ����ельєфи А. Шімзера „Еней рятує батька” та �����Паріс викр�������� Єлену���. ��ад рельєфами ��на��одиться фриз з головками п��тті. На рівні дру����го поверху розкрепованих част��н виступають б��лкони, які підтримують колони доричного ордеру та консолі у вигляді атлантів. Будинок створений під впливом віденської архітектури поч. ХІХ ст., ампірний д��кор його головного фасаду вважається одни�� з найпишніших у Львові.

Будинок є одни�� з нaйкращих зразків архітектури стилю ампір у Львові.


Джерело опису: www.lvivcenter.org